<p>P.K.S. Group TÜ põhitegevuseks on müük , erinevat laadi metallkonstruktsioonide (piirded, käsipuud) valmistamine ja paigaldamine, kaitsesirmid, autode varikatused, lehtlad, samuti erinevate pikkustega kasvuhooned. </p><p> Enda firma kujunemisega korjasime kogemusi 2005. aastast. Meie töö algas 2016. aastast. Tänaseks päevaks me pakume kliendile kompleksteenuseid, mis hõlmab objektil mõõtmisi, tööjooniste, toodete tegemist ja paigaldamist ja vajadusel nende eest hoolitsemist. </p>

P.K.S. Group TÜ põhitegevuseks on müük , erinevat laadi metallkonstruktsioonide (piirded, käsipuud) valmistamine ja paigaldamine, kaitsesirmid, autode varikatused, lehtlad, samuti erinevate pikkustega kasvuhooned.

Enda firma kujunemisega korjasime kogemusi 2005. aastast. Meie töö algas 2016. aastast. Tänaseks päevaks me pakume kliendile kompleksteenuseid, mis hõlmab objektil mõõtmisi, tööjooniste, toodete tegemist ja paigaldamist ja vajadusel nende eest hoolitsemist.

<p>Kõik meie tooted on kaasaegsetest, kvaliteetsetest materialidest tehtud, mille saame otse tarnijatelt, mis mõjutab valmistoodangute omahinna alanemist. Aga selleks, et selles veenduda on kõige õigem viis meile seda võimalust pakkuda.</p><p> Me töötame nii eraklientide ( füüsiliste isikute ) kui ka organisatsioonidega ( juriidiliste isikutega ). Samal ajal, sõltumata kliendi staatusest ja tellimuse hinnast on tellija suhtumine ettevõttesse – väärikas ja lugupidav, ükskõik milline klient on eelkõige meie jaoks inimene ja alles seejärel tellija.</p>

Kõik meie tooted on kaasaegsetest, kvaliteetsetest materialidest tehtud, mille saame otse tarnijatelt, mis mõjutab valmistoodangute omahinna alanemist. Aga selleks, et selles veenduda on kõige õigem viis meile seda võimalust pakkuda.

Me töötame nii eraklientide ( füüsiliste isikute ) kui ka organisatsioonidega ( juriidiliste isikutega ). Samal ajal, sõltumata kliendi staatusest ja tellimuse hinnast on tellija suhtumine ettevõttesse – väärikas ja lugupidav, ükskõik milline klient on eelkõige meie jaoks inimene ja alles seejärel tellija.

P.K.S. Group TÜ põhitegevuseks on müük , erinevat laadi metallkonstruktsioonide (piirded, käsipuud) valmistamine ja paigaldamine, kaitsesirmid, autode varikatused, lehtlad, samuti erinevate pikkustega kasvuhooned. Enda firma kujunemisega korjasime kogemusi 2005. aastast. Meie töö algas 2016. aastast. Tänaseks päevaks me pakume kliendile kompleksteenuseid, mis hõlmab objektil mõõtmisi, tööjooniste, toodete tegemist ja paigaldamist ja vajadusel nende eest hoolitsemist.
Kõik meie tooted on kaasaegsetest, kvaliteetsetest materialidest tehtud, mille saame otse tarnijatelt, mis mõjutab valmistoodangute omahinna alanemist. Aga selleks, et selles veenduda on kõige õigem viis meile seda võimalust pakkuda.Me töötame nii eraklientide ( füüsiliste isikute ) kui ka organisatsioonidega ( juriidiliste isikutega ). Samal ajal, sõltumata kliendi staatusest ja tellimuse hinnast on tellija suhtumine ettevõttesse – väärikas ja lugupidav, ükskõik milline klient on eelkõige meie jaoks inimene ja alles seejärel tellija.

KASVUHOONED

KASVUHOONED
Hea kasvuhoone peab andma kindla kaitse atmosfääri setete eest, koguda soojust kevadel, aga mitte sisse lasta suvekuumust, hajutades päikesekiiri laiali.

VARIKATUS

VARIKATUS
Me toodame ja paigaldame laia valikuga erinevaid varikatuseid. Varikatus Teie autodele, verandadele, puhkusekohtadele, grillipiirkondadele.

METALLKONSTRUKTSIOONID

METALLKONSTRUKTSIOONID
Valmistame ja paigaldame erinevat tüüpi metallkonstruktsioone. Trepikäsipuud, kaldteed, käsipuud, trepid.

 • MÜÜA POLÜKARBONAAT

 • al. 35 EURO LEHT (2.10×6 M)

 • ERINEV LAIUS JA VÄRVI

 • ON OLEMAS JA TELLIMISEKS

 • HELISTAGE (+372)55-46-448

 • MÜÜA POLÜKARBONAAT

 • al. 35 EURO LEHT (2.10×6 M)

 • ERINEV LAIUS JA VÄRVI

 • ON OLEMAS JA TELLIMISEKS

 • HELISTAGE (+372)55-46-448

MEIE TÖÖDE PORTFOOLIOT VÕITE VAADATA